| SelenaMarieGomez a întrebat:

Unde pot gasi in Romania papusi Monster High?

15 răspunsuri:
| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a răspuns:

Si eu vreau papusi MH.dar nu se gasesc in Romania din cate stiu eu. Dar pe un site am vazut ca a aparut in septembrie si ca o fata a cumparat-o pe Lagoona Blue de la Carrefoure dar era ultima de pe raftsad...

| Butnaru_Emilia_1997 a răspuns (pentru xxxxxxxxdfsfsdfsdf):

EEE eu le iau din Italia laughing)) Da nici acolo nu sunt prea multe. Adica sunt multe in alt magazin dar acolo sunt cumpelaughing))

| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a răspuns (pentru Butnaru_Emilia_1997):

Acum sunt si in Romania, cu maxim.140-145 de lei.winking

| DenisaS23 a răspuns:

Pai scuze ca iti raspund asa de tarziu sau poate chiar acum sti unde se gasesc dar iti spun si eu sa gasesc in magazinele noriel eu o am pe toralei de acolo

| Serena03 a răspuns:

Eu mi-am luat-o pe Cleo de Nile in ziua de poza de la Smyk kid's de la maritomo constanta doar cu 110 leilaughing

| Rika2019 a răspuns:

In magazinele metro ar trebui sa fie.

| Pupica a răspuns:

Au aparut in magazinele online de jucarii. Cautati pe google papusi monster.

| urechita000 a răspuns:

Eu stiu ca in Noriel se mai gasesc dar e imposibil sa o gasesc pe Howleen Wolf+ Clawdeen Wolf! D:

| AntoniaAn11 a răspuns:

Stiu ca e cam tarziu sa raspund la aceasta intrebare dar daca inca nu ti-ai cumparat o papusa Monster High o poti gasi in Real, Selgros, Metro sau Carrefoure eu mi le-am luat pe Draculaura si pe Cleo de Nile din Carrefoure.Si cauta bine ca de obicei le tin pe raftul cel mai inalt.

| alinbobosan a răspuns:

O puteti gasi pe frankie stein fashion aici http://www.jucarii.com/......-1753.html

| Baltateanu_Isadora_1997 a răspuns:

Pai la noriel toyplex carefour real

| crazymom a răspuns:

Buna, si eu le caut de mult! am intrebat la cei de la www.jucariata.ro si mi-au promis ca o sa aduca in curand!

| CleoDeNile a răspuns:

Eu am deja 7 papusi si poti sa-le gasesti in Noriel (De acolo o am pe Draculaura Skull Shorse), in Toyplex (De acolo ii amp pe:Cleo De Nile School's Out, Jackson Jeklly Basic, Cleo De Nile Dead tired si pe Ghoulia Dead Tired) si pati sa lemai gasesti in Diverta (De acolo Il am pe Deuce Gorgon si Cleo De Nile Basic)!

| urechita000 a răspuns (pentru CleoDeNile):

N-au de cat foarte putine! Adica Toyplex are