| greensunshine a întrebat:

Unde pot găsi magazine de cadouri în București? Menționez că nu doresc link-uri pentru online shops decât dacă au și un magazin/sediu unde pot să văd produsele.

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Jumbo

| mudokins78 a răspuns:

Pai şi alea online cu produse expuse pe site nu sunt bune? Eu am luat ieri(joi) o drujbă de la eMAG, am cumparati după specificaţii şi poze! A venit curieru, i-am dat bănuţu. Si gata!

| greensunshine explică (pentru mudokins78):

Magazinele online sunt chiar foarte bune, dar nu am timp să aștept după livrare.