| Mimo2 a întrebat:

Unde pot gasi măsuri pentru pudra energizantă?
Am nevoie de una de 75 grame.
Sau una de 40 si pun 2 măsuri.

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Ai putea sa-ti dai o comanda sau sa cauti pe la magazinele unde au ustensile de bucatarie: https://www.pentrugatit.ro/set-8-linguri-de-masura-kitchen-craft
Eu am cumparat de genul asta desi au numai cu 5 linguri de masurat dintr-un magazin olandez cu 1 euro, cu toate ca vad ca in Romania sunt preturile pe masura :(.

| RobertMoon a răspuns:

Poti cauta pe net masura sau poti incerca varianta lingurita. O lingurita rasa are 5g.