| Raulvalentin06 a întrebat:

Unde pot găsi o masă ieftina? Trebuie să dau de pomană o masă, dar toate mesele erau foarte scumpe si sper ca ma puteți ajuta. Dau funda celui mai mic pret.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Am doua mese in plus, le pot da gratis, doar sa le duci.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce masă, chiar o masă in adevaratul sens al cuvintului? sau sa inviti pe cineva la masă, adică să i dai de mincare, ca nu se intelege absolut nimic din intrebarea ta, fi mai explicit.

| K0sti a răspuns:

In targ!

| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

La Delfinul dacă ești din Constanța, un restayrant pe măsura fiecărui buzunar, frumos, ieftin, cu mult rafinament! Eu veneam cu băutura din partea casei!

| Qwwww a răspuns:

Poate găsești aici ceva care te interesează:www.praktiker.ro