| Ouster98 a întrebat:

Unde pot găsi o pernuță termică care are în interior un baton de metal? Se încălzește când rupi batonul și ține câteva ore. Aveam când eram mai mic și nu mai știu cum se numește. Știu că o fierbeam și se reseta

1 răspuns:
| lorena66 a răspuns:

Am si eu una, se gasesc pe internet — cauta incalzitoare de buzunar — dureaza o ora, si si revine in apa clocotita. Sunt foarte folositoare chestiile astea, ai drepate. Sper ca te am ajutat. Le gasesti pe eMAG si daca ai kik in oras e posibil si acolo sa mai fie (la mine in oras erau inainte. Erau foarte cautate)