| X3RO a întrebat:

Unde pot gasi ochelari doar pentru design? Adica ochelari ca cei de vedere, dar fara dioptrii.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In toate magazinele de optica. ramele se vad cu lentile fara dioptrii

| Bizon95 a răspuns:

Cred sincer ca la orice magazin de optica poti sa iti alegi rama si apoi sa primesti lentile fara nici o dioptrie, din pct lor de vedere nu e nici o diferenta, tot ce te doare e pretul!

| ACTH a răspuns:

Vrei sa pari interesant? Nu va inteleg, cocalarilor, ce aveti de castigat. Doamne fereste.

| Username272 a răspuns:

În benzinării și la tot felul de magazine de haine

| ArmyCaptain28 a răspuns:

Gasesti de obicei pe multe site-uri de pe Internet, dar daca nu vrei sa cumperi online, poti gasi astfel de ochelari in magazine de optica, in mall-uri, chiar si in magazinele chinezesti, dar nu cred ca sunt de o calitate foarte buna.