| asdfghjk872 a întrebat:

Unde pot gasi tricouri Gossip Girl de vanzare, sunt din Jud. Piatra Neamt. Stiti cumva unde? Prin Roman, Iasi, Bacau, Piatra sau altundeva din apropiere?batting eyelashes Urgent! Funda! happy

2 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Stii reteaua de magazine Motivi?
Tricouri cu Gossip Girl de vanzare am vazut la Motivi. Dar in Timisoara.
Cel mai aproape de Piatra este Shopping Center Arena din Bacau, care sa aiba Motivi. Intrebarea ar fi: se aprovizioneaza cu aceeasi gama de produse?