| Scofield_Radu_1992 a întrebat:

Unde pot gasi tutun ieftin si masina de injectat tutun, in Brasov?

8 răspunsuri:
| tutunieftin a răspuns:

Prin posta pot sa-ti trimit eu din Bucuresti, ajunge in cateva zile. Vezi oferta mea pe www.tutun-ieftin.eu. Sper sa fie de folos oferta mea.

| Butnariu_Vasile_1945 a răspuns:

DA SUNT DE ACORD.cu eeteptia parolei.e prea complicata, se poate sa-mi dati alta parola, sau sa-mi aleg eu una?

| Butnariu_Vasile_1945 a răspuns (pentru Butnariu_Vasile_1945):

Tastatura are vizibilitate 0, este ff uzata, urmeaza sa o schimb urgent, pana atunci rog sa ma ertati, iar cu gramatica sunt de nota 5-6.ma-mlasat de Scoala de 50ani.

| Rapaya_Yeyeng_1985 a răspuns:

Iti pot da eu personal in Brasov, atat tutun de fabrica Marlboro tocat (de cea mai buna calitate), tuburi si masinute. Tutunul se poate testa inainte de cumparare, vand si cantitati mici.

Suna-ma la 0746-871-589

| Butnariu_Vasile_1945 a răspuns (pentru Rapaya_Yeyeng_1985):

Te am sunat si a raspuns casuta postala, doresc informatii despre oferta dv;

| Rapaya_Yeyeng_1985 a răspuns:

Iti pot da eu tutun marlboro tocat (de fabrica - nu miroase urat, nu se scurge din tuburi si nu ustura pe gat). De asemenea vand si tuburi cu orice fel de filtru, masinute manuale si automatice de injectat. Tutunul se poate testa inainte si se pot comanda atat cantitati mici cat si mari.
Urmareste link-ul pentru nr. meu de telefon http://forum.softpedia.com/......31414.html