| Atotstiutorul a întrebat:

Unde pot sa gasesc magneti de frigider cu orasele Gherla,Urlati,Videle, Husi, Barlad, Mizil, un magazin fizic doar in Bucuresti, dar sa merg la fix! Sa aiba sigur acolo unde spuneti, nu sa ma duc degeaba pana acolo. Eventual si magazin online dar sa fie pe stoc si sa aiba. Mersi mult.

4 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Asta e cea mai bogata oferta intr-un singur loc.
Cauta si tu si vezi ce gasesti din ce doresti:
https://www.emag.ro/......-3659265/c

| Atotstiutorul explică (pentru danbnz):

Tu nu intelegi ca eu vreau doar cu orasele enumerate mai sus? vreau sa mi se dea mura in gura! link clar uite magnet de frigider cu orasul urlati! ce naiba ma...

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Asa cum vrei, nicăieri!
Mai bine, contactează siteul StarGift.ro/
Magneți personalizați.
Sau
deimagini.ro

si vezi ce faci.
... alegi de pe internet imagini cu orasele specificate si le trimiti.
Ei iti vor oferi mai multe amanunte.

| alina2k18 a răspuns:

In magazinele din Las Vegas gasesti magneti de frigider cu Husi, Videle si Barlad, aveau si cu Vaslui catevawinking