| Andrei200202 a întrebat:

Unde se găsesc măști din acelea medicale?
Sa incerc la farmacie? Faza e ca nu vreau sa iau un set si sa dau 200 lei pe el, vreau sa iau doar vreo doua.
Rapid.

Răspuns Câştigător
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Cam târziu te-ai trezit, nu mai găsești nicăieri măști și dezinfectant.

| Andrei200202 explică (pentru supadeceapa):

Merci, am aflat si eu acum

| supadeceapa a răspuns (pentru Andrei200202):

Oricum săpunul este mult mai eficient și nu orice mască e bună, mulți folosesc degeaba.

| Mosotti a răspuns (pentru supadeceapa):

Spirt e la mega image.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu gasesti nicaieri... e o criza mondiala de masti acum

| Mosotti a răspuns:

Nu se mai gasesc. Mie mi-a pus mama masca ieri, e una adusa din Germania acum 3 ani. Mama vrea sa o pun si imi venea sa vars cand imi venea aerul expirat inapoi, mi-a pus-o si cand am inchis usa dupa iesire din casa, am dat-o jos ca nu puteam sa o tin, nu ca nu voiam, m-am dus jos, am cumparat, cand am venit inainte sa deschid usa am pus-o iar sa vada ca o am, asta e. Nu stiu cum pot oamenii sa stea cu alea la gura.

| Andrei200202 explică:

Vreo două măști