| Pop_Ovidiu_Andrei_1992 a întrebat:

Unde se mai poate gasi guma Five black edition?

Răspuns Câştigător
| AnaMaria2005love a răspuns:

Din pacate nu mai exista guma five black edition.Am intrat pe site-ul celor de la five si nici ei nu mai au!
Imi pare rau... FUNDA?

4 răspunsuri:
| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

La Romania Nu mai este!

| AnaMaria2005love a răspuns:

Buna! Guma Five Black Edition nu mai exista in Romania din cate stiu eu, pentru ca era editie limitata dar mai poti sa incerci la Carrefour, Auchan, Cora.
Funda?

| Pop_Ovidiu_Andrei_1992 explică (pentru AnaMaria2005love):

Vreau sa știu unde? Și in străinătate de unde? Pot Și comanda

| AnaMaria2005love a răspuns (pentru Pop_Ovidiu_Andrei_1992):

Din pacate nu mai exista guma five black edition.Am intrat pe site-ul celor de la five si nici ei nu mai au!
Imi pare rau... FUNDA?

| DariaStefanut a răspuns:

Hey! Cred că guma Five black edition nu mai este disponibilă, deoarece era,, limitată,,...Dar poți să încerci la Super Market... ^_^