| xFaith a întrebat:

Unde se pot face tricouri personalizate? Si cam cat ar costa? (mentionez ca sunt din bucuresti)

Răspuns Câştigător
| Ioana_2144 a răspuns:

Ptr mea s-a dus saptamana trecuta sa-si faca... costa in jur de 20-30 de lei in piata rahovei big grin

founditzasmug?

5 răspunsuri:
| Raluuuuu a răspuns:

Incearca la standurile din magazinele mari.real; metro; carefur; etc'
-pret pana-n 50 de lei presupun.;;[

| LLLLLLLL a răspuns:

Ai putea incerca pe net. sunt multe siteuri...trebuie doar sa dai o cautare pe googlebig grin

| pinkdiamond a răspuns:

Eu am vazut magazin de personalizarii la intrare in Carrefour orhideea...nu stiu cat costa dar nu cred ca e foarte mult.

| bcatalina a răspuns:

Cu siguranta te pot ajuta cei de la www.grizzlyshop.ro