| ßєtyPєтяσηєℓα a întrebat:

Urgent!
ati mai comandat de pe okazii.ro?
Vreau sa iau o husa pt telefonn de pe okazii.ro si trebuie sa validez nr de telefon si trebuie sa dau un sms care e 0.05 euro+ tva. Eu nu am mai comandat pana acum de aici si nu vreau ca dupa ca imi vina nu stiu cat de plata...mai ales ca acolo nu am un nr sau email ceva sa pot une intrebari si nici nu vreau sa iau teapa.

5 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Eu am comandat de 20 de ori de pe okazii. Uita-te in primul rand la calificativele ultilizatorulil, daca sunt 100% pozitive sau 98-99% inseamna ca este de incredere. Pretul husei va fi cel afisa + transportul.

| ßєtyPєтяσηєℓα explică:

Danutz 96 nu imi apare nici un utilizator...doar am putut sa pun o intrebare vanzatorului dar degeaba..nu am primit raspuns.
Si tu a trebuit sa trimiti de fiecare data acel sms de 0.05 euro?

| Bianca1001Bia a răspuns (pentru ßєtyPєтяσηєℓα):

Da'ne si noua link'ul si poate te ajutam, si eu am cumparat si este bun, de incredere

| girl971 a răspuns:

Ca sa nu iei teapa mai bine da-o in colo de husa.Nu stii cu cine ai de-a face.Nici eu nu am mai comandat tocmai din pricina asta.Nu vreau sa iau teapa!

| Tovarashu a răspuns:

Salut!
Validarea numarului de telefon se face o singura data pe Okazii. Deci, doar acum vei plati acei 0.05 EUR+TVA. Dupa ce confirmi acel numar de telefon + email, vei putea actiona butonul "cumpara" urmand sa ti se livreze datele de contact ale vanzatorului atat pe mail cat si in contul din Okazii. De acolo, iti mai ramane doar sa suni, sa vb cu vanzatorul si sa confirmi ca vrei husa respectiva.