| anonim_4396 a întrebat:

Urgent! Daca comand de pe amazon.com un smartphone Samsung galaxy s5 si un scaun de birou, cam cat m-ar costa transportul din SUA pana in Romania pentru ele (avand in vedere ca scaunul e destul de voluminos)? Iar in afara de incarcator care este diferit la ei, ar mai fi vreo diferenta sau l-as putea folosi fara probleme cu un adaptor pentru priza? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| AdrenalinTm a răspuns:

In jur de 50 dolari plus taxe vamale

2 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Nu se merita cu banii care ii dai pe transport si taxe de dogana, mai bine iti iei din Romania.

| tacitacitaci a răspuns:

Transportul plus taxele vamale. Cel mai probabil platesti TVA-ul.