| Anonimgirl156 a întrebat:

Urgent:de unde pot cumpăra scrunchie-uri care sa vina acasă și pe care le pot plăti cu plata la livrare, adică nu folosind cardul? Am găsit multe site-uri pe care exista dar se poate face plata doar cu cardul. Va rog ajutați-ma cât mai urgent.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

In 2019 poti sa iti facu card gratis si sa nu te chinui.

| Anonimgirl156 explică (pentru Wr3nch):

Problema e ca am 13 ani, părinții mei au card doar ca nu îl pot folosi. Am nevoie de magazine de unde pot da comanda cu plata la livrare

| Wr3nch a răspuns (pentru Anonimgirl156):

Daca le e frica sa comanda de pe Emag si sa plateasca cu cardul e trist. Acolo gasesti ceva asemeantor, si iti livreaza si cu plata la primire.