| Budusan5Tudor a întrebat:

Urmeaza ziua fiului meu si mi-a cerut un set lego star wars numit palpatine s arrest. are cineva ideea din ce magazin il pot cumpara sau comanda?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te plictisesti asa-i?
Daca in noiembrie 2016 erai clasa a X-a si aveai probabil 16 ani, cum este posibil, sa vii doar 14 luni mai tarziu sa ne spui ca ai un copil si cere jucarii lego?

Ori tu crezi ca noi suntem idioti si nu stim sa citim in istoricul postarilor tale, ori te plictisesti si inventezi minciuni.

Uite aici:
"în 29 Ianuarie 2016 | Budusan5Tudor a întrebat:
Hei, sunt clasa a 10 la profil mate-info. O sa am media 4 pe primul semestru. Vreau sa ma mut la filologie unde nu se face informatica..."

| confiturix a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu te afecteaza ce intrebari pune, cine pretinde ca e; poate pune intrebarea in asa fel in care sa o faca mai simpla, poate pentru ca ajuta pe altcineva etc.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Putea sa zica si ca e astronaut, chiar nu va priveste.
Cauta in Noriel sau comanda de pe net.