| SERIALS a întrebat:

V-ati cumparat ceva de Black Friday? Daca da, de la ce magazine si ce anume a-ti cumparat?

19 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Da mi-am comandat un TV si a trebuit sa anulez comanda din cauza idiotilor de la banca raiffeisen.
Am vrut sa scot banii de pe card ( Payoneer )..am dat retragere, am asteptat vreo 3 minute pana mi-a aparut pe ecran " Banca nu poate efectua tranzactia in acest moment " Buun, ma duc la alt bancomat de la alta banca... dau retragere si imi da " Fonduri insuficiente " WHAT? Fac interogare sold si surpriza mare..Tocmai bancomatul mi-a ciordit 540$
Trebuie sa astept ~7 zile lucratoare sa-mi recuperez banii...Bag **** in banca lor...

| TrăieşteClipa a răspuns:

Nu.Abia astept sa treaca nebunia asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vrut sa cumpar niste scaune de pe eMAG, dar nu mergea sa cumperi decat o singura bucata, la care evident plateam transport si ajungeam sa platesc mai mult decat daca le luam fara reducere, deci nu am luat nimic. laughing

| gaby24 a răspuns:

N-am luat nimic

| CentyLox a răspuns:

Sincer nimic ca un i5-4460 de 779 lei inainte de black si dupa costa 1150 redus la 1099 laughing)

| CPAElites a răspuns (pentru CentyLox):

Asa era si anul trecut la pcgarage laughing
Inainte de BF costa ~860 lei iar de BF a costat aproape 1000 lei rolling on the floor

| Beres_Andrei_1982 a răspuns (pentru CentyLox):

E Romania cu practicele obisnuite

| HarleyQuinn a răspuns:

Niște manga de pe cărturești.ro și cărți, foarte multe cărți de pe elefant.ro.

| AliceNeye a răspuns:

Emag, pc garage, media galaxy

| Sorryeees a răspuns:

Eu mi-am cumparat de la elefant.ro cosmetice si de la eMAG electonice.Dar mai ma duc odata findca mai este Black Friday si pe 25 noiembrie.

| AlaskaYoung17 a răspuns:

Un Playstation 4 de la Altex big grin

| SERIALS explică (pentru AlaskaYoung17):

Cu cat l-ai cumparat?

| AlaskaYoung17 a răspuns (pentru SERIALS):

1600, pachet cu 4 jocuri

Răspuns utilizator avertizat
| AdrianDragan10 a răspuns:

Un Farming Simulator 2015 Gold Edition!