| LaElly11 a întrebat:

V-ați cumpărat vreodată telefon de la amanet? Ați avut probleme cu el sau a funcționat normal? Aș vrea să îmi cumpăr un telefon de la amanet dar mă cam tem.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Si-a cumparat un prieten un Galaxy S9 parca, merge bine-mersi de vreun an. Altul si-a luat un MacBook Pro aproape nou la un pret ridicol de mic. A mers perfect pana i-a fost furat, lol. Buba e ca de obicei NU ai garantie si in rest. e la noroc - poate merge sapte ani sau sapte zile, nu depinde de amanet. Aia doar il vind, simplu.

| alexalx1234 a răspuns:

Depinde de amanet. Daca e un amanet care se respecta nu vei avea probleme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi-am cumparat nimic niciodata de la amanet.
Simplul fapt ca as stii ca l-a atins/utilizat altcineva inaintea mea, l-ar face defect. Si murdar.

| Bruno92 a răspuns:

Depinde de amanet, da mi-am cumpărat z am făcut și schimb și funcționa impecabil.

Răspuns utilizator avertizat
| Nonolita a răspuns:

Sunt destul de scumpe si acolo. Aproape pretul unuia nou. Mai bine ia-ti unul nou din magazin, chiar daca iei o marca putin mai ieftina.

| Ionut659 a răspuns:

Despre ce telefon vorbim? Dacă e unul scump de peste 1000 lei mai bine pas, iați unul nou

| svenhassel13 a răspuns:

Eu zic ca merita, mi-am luat un ip 5 la 300 de lei, am fost extra mulțumit de el. Plus ca vine curățat interior-exterior