| Neagu_Cosmin_1981 a întrebat:

Va rog ajutati-ma, nu gasesc un cadou pentru mama mea. Sugerati-mi cateva idei va rog.Ea e o fire mai blanda si nu imi dau seama ce sa ii cumpar.

2 răspunsuri:
| CreepyCrow a răspuns:

Colaj din imagini cu ea sau cu voi doi/familia, o poti imprima cartonata sau inrama la standurile de personalizat, ceva ce i-ar fi folositor in casa( un obiect ce atrage privirile, o vaza, suporturi) desi cred ca ar merge mai bine prima varianta

| Psychothic a răspuns:

Depinde ce buget ai si banuiesc ca o cunosti pe mamica ta,si aici ma refer la ce preferinte are.
De exemplu,daca iubeste florile,ii poti cumpara un buchet mare cu diverse floricele si o ciocolata mare,pe langa.
Oricum mamica ta, va aprecia gestul si se va emotiona, daca este o persoana blanda, dupa cum spuneai.
Gandeste-te ce si-ar dori ea, daca nu ii plac florile si dulciurile.
Dar eu iti garantez ca cadoul ce ti l-am sugerat o vor impresiona.
Nu atat obiectele cat gestul.