| popoviciflaviu a întrebat:

Va rog sa ma ajutati... As dori sa cumpar un pandantiv, steaua lui david si nu am prea gasit nimic pe Internet, nici in magazinele de profil. Daca imi puteti recomanda un site, magazin... Multumesc!

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu ai gasit...Nici nu ai cautat! Eu am dat din prima de ea:
http://www.okazii.ro/......B1938.html

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Aici găseşti:
http://www.bestial.ro/......agram.html
Taxa de transport este de 12 lei.Eu am comandat de pe acest site şi a fost totul în regulă :)

| thealchemist a răspuns:

Poti sa cauti la ezo-shop.ro dar si la adresele inrudite cu ezo-shop pe care le gasesti in josul paginii in stinga. pentru ceva de calitate probabil la universulbijuteriilor dar si la talismane-amulete. vad ca au la Pentagrame-argint/placate, desi cred ca sunt prea delicate, poate, pentru un barbat. in rest trebuie sa le cauti tu, mie imi ia mult de obicei sa gasesc ceea ce vreau.

| Serenity_3531 a răspuns:

In magazinele FEST sigur vei gasi un asemenea pandantiv.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei eu pot sa a-ti trimit unul chiar de aici din israel pentru ca eu locuiesc aici.acum eu nu stiu vrei unul de aur sau nu conteaza. email-ul meu; alina_motek10@yahoo.com

| popoviciflaviu explică:

Elianna: nu era chiar tocmai ce caut, vreau o "stea a lui david" simpla din ARGINT.winking