| Jessica21 a întrebat:

Va rog sa mi spuneti unde se gasesc patine cu rotile in oradea?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La marile hypermarketuri cum sunt :Cora, Carrefour, acolo gasesti oferte la articole sport, in zona bicicletelor.

| Aasdfghj a răspuns:

Cauta in hipermarketuri.

| Dorito a răspuns:

Logic ar fi sa le găsești la magazin sau sa la vecini.

| Ramona777 a răspuns:

Eu mi-am comandat online pe www.skates.ro au o multime de modele si toate cu roti din silicon. In hypermarket-uri vei gasi doar patine cu rotile cu roti foarte proaste calitativ, din plastic si rulmenti foarte slabi. Atfel va trebui sa schimbi si rotile si rulmentii si sa platesti aproape dublu pentru ele.