| Pagute_Iordana_1957 a întrebat:

Vă rog, știe cineva un nr.telefon de la serviciul E-mag livrări comenzi? Am făcut o comanda și vreau sa mă interesez când vine. Mulțumesc.

2 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Veti primi mesaj pe telefon de la curier cand va soseste coletul. Emag-ul expediaza coletul in maxim 24 ore, restul depinde de serviciul de curierat.

| Adry05 a răspuns:

De obicei apare asta pe site cand intri la optiunea comenzi sau esti in permanenta informat prin sms sau email, cel putin mie imi trimiteau mereu stadiul comenzii.