| val19 a întrebat:

Va salut! De unde pot cumpara paysafe card?

2 răspunsuri:
| GPA a răspuns:

Https://www.paysafecard.com/ro-ro/cumparare/ caută punctele de plată (PayPoint) din orașul tău : https://www.paysafecard.com/ro-ro/cumparare/ (județ, localitate, adresă). Te duci la un punct de plată și rogi casierița să-ți valideze un tichet Paysafe în valoare de "x" lei sau te duci la acel ATM (pentru servicii de Pay online), mai ales supermarketurile au un ATM pentru așa ceva. Introduci banii, selectezi Paysafe în valoare de "suma introdusă" și accepți plata. Ridici tichetul care conține codul Paysafe de 16 cifre, cod pe care nu trebuie să-l împărtășești nimănui. Codul conține bani! Și da, poți extrage banii de pe Paysafe într-un cont bancar.

Poți să adaugi banii la balanța PayPal : https://www.paypal.com/us/smarthelp/article/account-balance-faq2070 pentru o gestionare mai rapidă și achiziții direct din contul PayPal, în caz că-ți rămâne rest în balanță.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la orice PayPoint si de la aparatele care sunt de obicei prin malluri sau supermarketuri la care poti sa-ti platesti facturile