| KbR a întrebat:

Va salut. Imi puteti spune daca stiti site-uri unde se accepta telefoane folosite (telefoane bune) in schimbul unei reduceri la un telefon de prima mana de pe site? Multumesc!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La Orange iti da un discount daca te duci cu tel vechi

| Andruşcă a răspuns:

La Orange-Shop poti veni cu un telefon vechi si iti face pe loc reducere la un telefon nou. Asa am facut eu de curand.

Si la Cosmote poti face la fel. De Vodafone nu stiu.

Inafara de Orange si Cosmote nu am auzit de site-uri care fac reducere la telefoanele daca aduci altul vechi. In alte tari or fi dar la noi nu cred.

| KbR explică:

Mi-a zis si mie cineva mai devreme ca pe 123gsm.ro faceau asemenea reduceri si credeam ca mai sunt site-uri de genu'