| adi94 a întrebat:

Vand doua PSP-uri 3004, modate amandoua. Unul dintre ele are ecranul stricat, insa se poate utiliza. Ca aspect prezinta urme de uzura, insa nu foarte multe.

Pachetul include:
-doua console
-incarcator
-2 carduri de memorie: unul de 2Gb si unul de 1Gb
-husa Little Big Planet
-cutie

Tot pachetul costa 500 RON.

2 răspunsuri:
| Alexandrup a răspuns:

500 de roni pentru atatea defecte? eu, siner, leas da la 100 de lei

| adi94 explică:

Atatea defecte o.O...doar unu are defect si totusi se poate utiliza. Daca nu crezi mai intereseaza-te de alte preturi, pe alte site-uri sa vezi, ca majoritatea dau un singur psp cu 500 de ron, dar eu dau tot pachetul asta.