| digital7shady a întrebat:

Vi s-a întâmplat să vină produsele comandate online în zile diferite? Am comandat vineri un telefon și două carduri, iar azi când primesc mesajul de confirmare, telefonul nu-i nicăieri. Am sunat curierul și a spus că are doar două pachete mici pe adresa mea (cele două carduri), nu știe nimic de telefon. E normală treaba? Telefonul e încă în stoc. Încă nu a ajuns curierul totuși, deci sun la magazin (Media Galaxy) după asta, vreau doar să știu dacă e ceva obișnuit.

P.S. Curierat prin Nemo Express.

Răspuns Câştigător
| biancaionela a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat.
Asta pentru ca sunt vandute de catre firme diferite si vin in transporturi difetite care trebuiesc platite separat.
Transportul telefonui plătit separat si transportul cardurilor plătit separat.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La eMAG se intampla constant, depinde unde le au in stoc

| digital7shady explică (pentru suntserios):

Și vin în transporturi diferite?