| andreea_sadoveanu a întrebat:

Voi ati cumparat vreodata vase de la teleshopping? Ca ma tenta ideea si nu stiu daca sa am incredere in teleshopping.

Răspuns Câştigător
| andrada_8748 a răspuns:

Nu am cumparat vase dar am cumparat altceva de la ei si sunt multumita si baietii au fost super seriosi.

7 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Nu am cumparat niciodata.Cand cumpar ceva imi place sa vad produsul si sa pun mana pe el sau trebuie sa-l vad la cineva.

Bula
| Bula a răspuns:

Da, am cumparat "dubletta" si sunt f. multumit de ea!
De asemenea, si mini-mixer-ul precum si razatoarea universala sunt excelente.
Acum doresc sa cumpar un set de cutite, preferabil "Shogun" sau asemanator, am vazut la cineva, a aruncat toate celalalte cutite de tabla din casa...
Dai un ban si... stai in fata!

| cely a răspuns:

Dubleta merita cumparata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti din Bucuresti stiu ca la magazinul Cocor erau expuse produse pe care le vezi la teleshopping (nu toate) dar acum nu stiu unde au mutat magazinele (am inteles ca vis-a-vis); eu mi-am luat o perie rotativa de acolo si nu prea am fost multumita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am cumparat anul trecut o cratita 'dubletta' si pot sa spun ca sunt f multumita. isi merita banii! eu am cump 2 bucati(una pentru mama) si am iesit mai ieftin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am cumparat un aparat Celuless de aici: http://teleshopping.com.ro/......accum.html si sunt destul de multumita pana acum, sa vedem daca rezultatele rezista in timp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. produsele de teleshopping nu sut ceea ce par. te sfatuiesc sa cauti in magazine produse similare...si vei fi uimita de un prte mult mai convenabil.bafta!