| Fumiko a întrebat:

Voi când ați comandat ceva de pe Wish cam în cât timp va ajuns pachetul?

3 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Cam 2 luni. Unele produse nu au ajuns deloc dar se poate cere returnarea banilor in acest caz. Cand faci comanda ei dau un termen in care ajunge produsul. Produsul va ajunge in acea perioada plus minus 1-2 saptamani. Acum ca e perioada sarbatorilor s-ar putea sa dureze mai mult.

| alexandru5678 a răspuns:

Depinde de seller, de vanzator, un colet poate ajunge intre 2 saptamani si 2 luni.

| Ruxi942 a răspuns:

De pe wish nu stiu dar pe mallcopii.ro am primit-o in 2 zile.Au diverse lucruri pentru copii, haine copii, jucarii copii, accesorii camera si multe altele