| Bondarel99 a întrebat:

Voi cand comandati de la eMAG si alegeti ridicare de la posta primiti produsele doar in cutia lor originala cu eticheta de livrare lipita peste sau primiti produsele in cutia lor originala si acea cutie intr-o alta cutie de la eMAG? Nu stiu daca m-am facut inteleasa dar nu ar trebui sa fie ambalate ca lumea?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Raspuns eMAG - toate produsele sunt ambalate corespunzator, o data in cutia producatorului si o data in cutia de la noi, din depozit.

18 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt puse într-o altă cutie de la eMAG.

| RAY a răspuns:

Primesc acel lucru in cutie originala de la acel producator, de exemplu cand am cumparat un laptop am primit cutia orginala de la producator, desi era cumparat de la eMAG, nu de la alti care vand produse pe eMAG

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce ti-a venit tie intr-o cutie de la eMAG ca sunt curios?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Cutia originală pusă într-o cutie de la eMAG.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica era produsul in doua cuti, asa ceva nu am vazut inca, ce produs ai cumparat?

| GabrielDaniel01 a răspuns:

Depinde de ce produs ai comandat, daca este unul mic il primesti intr-o cutie eMAG, daca este mare il vi primi direct in cutia originala cu factura lipita pe el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Adică produsul era pus într-o cutie, cutia lui originală, și ambalat într-o altă cutie de la eMAG. Doamne! laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Omule te am intrebat de ce produs e vorba

| RAY a răspuns (pentru GabrielDaniel01):

Chiar si asa cei de la eMAG nu au voie asa ceva, asta daca nu cumva cutia originala a patit ceva si vor sa ascunda asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Încălțăminte.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce ar fi facut eMAG asa ceva nu stiu, e sens ar avea, data viitoare protectia consumatorului

| Pica1990 a răspuns:

Da normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu înțelegi.
Produsul era în cutia originală.
Și cutia originală era ambalată într-un pachet inscripționat eMAG pe care era scris prețul produsului și numele meu.

| Bondarel99 explică (pentru anonim_4396):

Eu am comandat produse de marimea unei cutii de incaltaminte si mult mai fragile si doar au lipit o eticheta pe cutia lor originala ceea ce nu mi se pare foarte ok. In plus de ce sa vada toata lumea ce comand eu laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Am vb cu eMAG si m-a lamurit

| NLS a răspuns:

Fratele meu a cumpărat niște boxe 5.1 vara trecuta.
(Edifier S760D)

Au venit în cele doua cutii originale, plus cutii suplimentare de la EMag.

| Bondarel99 explică (pentru RAY):

Macar sa respecte aceasta regula pentru toate produsele.