| Alli23 a întrebat:

Voi de unde cumparati cel mai des haine si incaltaminte?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Asos, pull and bear, ccc, Bershka, fashion up, various brands, Stradivarius, H&M

| darrio2007 a răspuns:

Din magazine.

| relian a răspuns:

Polo Ralph Lauren, Tommy Bahama, Abercrombie& Fitch ...Nike,Jonston&Murphy,Bass...

| alina2k18 a răspuns:

Online - fashiondays, epantofi.
Magazine fizice - h&m, zara, new yorker.

| relian a răspuns (pentru alina2k18):

laughing mai facut de rusine, pai de la aia te imbraci tu? Aveam pretentii la tine laughing H&M cel putin astia numai rebuturi fac laughing stifturi.Dar bijuterii de unde iei? Ce parere ai de tifany&co. e adevarat ca vedetele cumpara de la firma asta? Nu ma pricep la bijuterii, mi-a spus un amic ca vedetele cumpara de la firma asta, sau si de la firma asta.

| alina2k18 a răspuns (pentru relian):

laughing)
winking
NU mai am nici o bijuterie - none, nici cercei laughing
PS: Nici ceas laughing
PS1: m-ai facut de rusinewinking

| GPA a răspuns:

Intotdeauna cumpar un produs vestimentar direct din magazine, nu online.
Incaltamintea, de obicei, din H&M / Deichmann / Intersport / Total Shoes/Tom Tailor
Imbracamintea : H&M/Gucci/Zara/InterSport, rareori daca gasesc o oferta profitabila la (Lidl).

| wonderwoman123 a răspuns:

Cel mai des de la H&M, Zara, Levis, si Assos

| dummitrualex87 a răspuns:

Hei! Eu imi cumpar haine si incaltaminte de calitate si la un pret accesibil de pe www.imatrend.ro Recomand cu incredere! Sper ca te-a ajutat!

| andreeamelisa30 a răspuns:

Eu cel mai des îmi cumpăr din Bershka și Pull&Bear