| darctron a întrebat:

Voiam să știu la ce magazin de haine găsesc tricouri sau hanorace cu personaje influente (Sankara, notorious big, sau alți artiști, dar și call of duty și alte minuni) dar sa nu fie online.

10 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

De ce nu îți printezi o poza pe un tricou? Sunt magazine de personalizat.

| darctron explică (pentru Legion7X):

Srs se poate? unde? cat costă? au treabă cu copyrigt?

| Legion7X a răspuns (pentru darctron):

Prin oraș, trebuie să fie un loc unde se printează tricouri. Se poate și online dacă doresti. Trebuie sa dai comandă. Scrii acolo personalizare tricouri.

| Popa482 a răspuns:

În Croop am văzut niște tricouri de genul, dacă nu îți plac te duci la un centru care se ocupă cu personalizarea produselor(de ex. Sorry) și îți faci tricoul cu modelul pe care îl vrei.

| darctron explică (pentru Popa482):

Coop?

| Popa482 a răspuns (pentru darctron):

Din greșeală am scris cu de „o" în loc de Cropp

| darctron explică (pentru Popa482):

Aaa da eu stau in Suceava, nu suntem așa civilizați încă