| Girll12 a întrebat:

Vreau o porecla pentru numele Iulia?

Răspuns Câştigător
| Georgianna3723 a răspuns:

Haha, ce coincidenta!batting eyelashes Am avut o multime de porecle laughing Uite aici o parte : Iulis(sau mai cu "şustă" Iulis. S smug), Iuiu(asa mi se spune acum), Giulii, Iuly, Lala, Lili, Lia, Julia, Jojo, Jimmy(asta e pentru cine stie de gluma laughing ), Jul, Lulu, Lula, Uli. Frumoase porecle day dreaming Cred ca le-am avut pe toate laughing >big grin

19 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Hulia sau Giulya.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Lulu, Lia, Julianna, Iuliska...

| Bishop a răspuns:

Pai se pare ca vreihee hee

| medex3 a răspuns:

Daca nu o suporti ii poti spune:iuliana waiting pe mine ma calca pe nervilaughing. Si daca esti prieten cu ea: Iuly sau Iul

| fsdfdsfdsf a răspuns:

Uia; x

| Fury a răspuns:

Lululove struck

| dyddyyyx18 a răspuns:

Iuly
Lia
Lulu
Lola

| Black_Cherry a răspuns:

Iuly
july
julya
lia

| Deby' a răspuns:

Yuyu love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iulia Gulia. Scuze dar chiar asa imi alint o prietena si chiar n-are legatura cu biata leguma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iuzy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pe mine ma cheama iulia love struck - si colegii imi spun iuly, july, gymm.

| BRoxana a răspuns:

Am o colega cu numele asta si ii se zice Lulalaughing

| MoNsTeR a răspuns:

Iuli, lia, iulishcabig grin

| nestlebaby a răspuns:

Mie imi place f mult numele asta, dar sa ma rezum la ce ai cerut tu, cred ca "Iulya" suna bine.

| alina_3473 a răspuns:

Iulica purcica

| psycheddelic a răspuns:

Iuliciok xDD

| bella_3882 a răspuns:

Iuli buli
iuli giuli
iulinika
iuli truli
sper sa-ti placa

| portocalica a răspuns:

Iulica Frumushica