| DaDaDa123 a întrebat:

Vreau sa achizitionez un produs de pe Amazaon.com si nu stiu exact daca produsele de pe acest site sunt noi sau site-ul Amazon.com este ceva gen cu este la noi tocmai.ro sau OLX.ro.
Daca stie cine cat costa transportul va rog frumos sa imi raspundeti.
Daca stiti mai multe detalii legate de comanda, plata, livrare etc. raspundeti-mi mai jos. happy

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Amazon e un site gen E-mag dar pentru mai multe detalii(comanda/vama/livrare/etc) aici:

http://videotutorial.ro/......m-inainte/

in link prezentere video mai jos.

1 răspuns:
| jamal000 a răspuns:

Cei de pe amazon trimit in Romania doar carti si cd-uri din pacate!