| danmariusalexandru a întrebat:

Vreau sa anulez o comanda la h&m, am facut-o din greseala gen am luat o marime mai mare, am platit cu cardul. Cum o anulez sau daca stiti e mailul la care pot sa trimit anularea?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Suna la numarul lor de contact si explica-le eroarea, poate iti iti trimit direct masura dorita sa nu mai anulezi comanda si dupa s-o dai iar

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca comanda nu a plecat: https://www2.hm.com/ro_ro/customer-service/contact.html
Oricum, ia legatura cu ei si spune-le ce s-a intamplat. La comenzile online ai dreptul sa le refuzi in 14 zile si sa-ti returneze banii in 30 zile. Cand vine coletul spune-i curierului ca refuzi comanda.

| xShadowCatalin a răspuns:

Cand o sa te sune curierul poti sa ii spui ca nu mai vrei comanda, nu are nimic, poti sa spui ca nu mai vrei produsul sau altele, asta le e meseria