| RedNightmare a întrebat:

Vreau sa comand căști de pe joom, pana la 25 roni/100 mdl, insa tot ce gasesc e pentru muzică bass sau rap, dar eu am nevoie de căști pentru muzică metal... Din pacate nu gasesc nicaieri caști potrivite, help! Vreau ca sunetul sa fie curat, fara vreo modificare a sunetului original, sunt gata sa dau si un pic mai mult decât am spus mai sus, va rog ajutați-mă.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Muzica metal (medii-inalte) le reda oricare casca, dar si o cutie de conserva. big grin
Daca doresti casti ca lumea, orienteaza-te spre casti care redau si sunetele joase (basii), astfel vei putea avea auditie completa la orice muzica.
Un sfat: cumpara-ti casti care au fire de matase pe cablu, pentru protectie mecanica (rupere).

| InteractiV a răspuns:

Https://www.amazon.com/......B00HVLUR86
Ai aici niste casti potrivite pentru ce vrei tu, sigur, pretul variaza mai sus de cat ai tu, dar iti poti face o idee si poti cauta alt model ce se incadreaza in bugetul tau.