| anonim346575 a întrebat:

Vreau sa comand ceva de pe okazii.ro, comanda vine prin bookurier si vreau sa stiu daca pot deschide pachetul cand soseste comanda adica de fata cu cei de la bookurier ca sa pot verifica daca este ceea ce am comandat. Produsul are garantie de livrare. funda

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
După ce plătești îl poți desface în prezența lor și îl poți face retur pe loc dacă nu ești mulțumit de ceea ce ai comandat!
Garanția de livrare face referire la modul de transport, pierde, furt pe ruta auto/etc., primirea la termen a coletului, etc.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| firstboy a răspuns:

Okazii nu este un site de incredere din punctul meu de vedere,... happy, faci cum vrei.

| AndreeeaConstantin a răspuns:

Da, poti, ca asta inseamna garantia de livrare. eu am putut sa imi vad bijou-urile cand mi le-a adus curierul de la cineva din Arad happy