| anonim346575 a întrebat:

Vreau sa comand ceva de pe okazii.ro si daca am 16 ani completez comanda cu numele meu tot numele cum ma cheama cand vine comanda prin curier pot ridica comanda eu cu buletinul meu chiar daca am 16 ani?

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Da, important este sa ai carte de identitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca se poate.

| Okaziiro a răspuns:

Buna ionut_2786, Pentru a cumpara de pe Okazii.ro este necesar sa ai minim 18 ani. Poti ruga un adult sa faca o comanda pentru tine. Pentru asistenta, ne gasesti la suport@okazii.ro sau 0374652944. O zi frumoasa!

| AndreeeaConstantin a răspuns:

Normal ca poti. Buletin sa ai happy