| Rareș88888895 a întrebat:

Vreau sa comand ceva de pe un site dar acesta nu livrează in Romania. Stie cineva vreo compania care sa imi ia coletul dintr-o tara eligibila si de acolo mi-l trimit ei in Romania?

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Ce vrei sa cumperi de acolo? Poate gasim in alta parte...

| Rareș88888895 explică (pentru Bondarel99):

Vreau sa-mi iau un controller personalizat de pe xbox design lab dar in alta parte nu se gaseste

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Rareș88888895):

I-ai contactat direct ca sa ii rogi sa iti trimita? Eu am procedat asa de mai multe ori si in cele mai multe cazuri au fost de acord sa trimita in Romania cei de la care voiam sa cumpar cate una-alta.