| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa comand de pe elefant.ro niste carti. Cat costa transportul prin posta si cat costa prin curier?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Http://www.elefant.ro/pagini/intrebari-frecvente-7.html
Doar prin curier rapid:
Livrare in Bucuresti in 24 de ore: 9.9 lei (Pentru comenzile care includ produse din categoriile Carte/Muzica/Film/Jucarii) 12.9 lei (Pentru comenzile care includ produse din categoriile Fashion/Parfumuri&Cosmetice/Home&Deco/Electronice/Bebe&Copii)

Livrare in tara in 24-48 ore: 9.9 lei ( Pentru comenzile care includ produse din categoriile Carte/Muzica/Film/Jucarii) 12.9 lei (Pentru comenzile care includ produse din categoriile Fashion/Parfumuri&Cosmetice/Home&Deco/Electronice/Bebe&Copii)

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Elefant.ro e un site destul de serios, deci nu lucreaza cu posta, livrarea se face prin curier iar preturile le gasesti pe site la ei... dar cine sa citeasca

http://www. elefant.ro/pagini/intrebari-frecvente-7.html#cum-livram

| K0sti a răspuns:

Scrie la ei pe site, doar trebuie sa citesti, desi se pare ca e greu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia de pe libris, transportul e gratis.

| SimonaSimona01 a răspuns:

Hey.Cel mai sigur este sa comanzi prin rambus, iar transportul ar fi pana in 20 de lei.

| Ana9999 a răspuns:

Din cate stiam, pe elefant.ro livrarea se poate face doar prin curier, iar pentru livrarea cartilor costurile ar fi cam 10 lei (in aceasta valoare e inclusa si taxa de ramburs).

| AlexandraSimion a răspuns:

Depinde și de greutate. Prin poștă cam 15 lei iar prin curierat, maxim 20 lei. Depinde de firma de curierat. Pentru mai multe informații despre elefant, îți recomand https://www.cumpar.net/elefant-ro/

| elena2016 a răspuns:

In Iasi si Bucuresti ai livrare gratuita la sediu, vezi daca gasesti si in alte localitati la fel http://bit.ly/LIVRARE-GRATUITA-IASI-ELEFANT