Janina
| Janina a întrebat:

Vreau sa comand un creion touchscreen pentru un telefon LG, insa nu gasesc niciun site calumea de pe care pot face comanda!
Ma poate ajuta cineva cu niste siteuri de unde sa pot cumpara un creion touchscreen?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
Janina
| Janina explică:

Ms e bun sietul happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am raspuns

| brunetteee a răspuns:

straight face Nu ti-as recomanda sa comanzi pe net.
Sora mea si-a facut o comanda acum vreo 4 saptamana de o crema, i-a venit comanda, si-a loat-o, si cand a ajuns acasa si a desfacut coletu. Surpriizaaa! Un cd gol laughing). A mai dat si jum de mil. pe el

| beorange a răspuns:

Nai primit creion cand tiai luat telefonul? raised eyebrows thinking

| madalinzzz a răspuns:

Http://folii-protectie.blogspot.com/ eu de aici am comandat am primit in circa 6 zile dupa ce am facut comanda.