| ManuAEI a întrebat:

Vreau sa comand un trening adidas de pe un site din US si mi-au spus ca marimile sunt asiatice, daca european port L ce marime trebuie sa comand. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| PunchLove a răspuns:

Cred ca ai perfecta dreptate, daca sunt fabricate pentru USA ar trebui sa aiba marimi de USA nu de ASIA.

2 răspunsuri:
| PunchLove a răspuns:

Daca cumperi adidas de pe un site din US si au marimi asiatice atunci sunt probabil fake-uri.

| PunchLove a răspuns (pentru PunchLove):

Cred ca ai perfecta dreptate, daca sunt fabricate pentru USA ar trebui sa aiba marimi de USA nu de ASIA.

| jhonyboxing a răspuns:

Imi spui si mie de pe ce site?