| erticy a întrebat:

Vreau sa cumpar ceva de pe amazon si nu stiu care este modalitatea de plata si cat dureaza si cat costa transportul pana in Romania de pe amazon.com va rog ajutati-ma! dau funda! xD

Răspuns Câştigător
| AnimeAnnDRa a răspuns:

Scrie foarte clar " FREE SHIPPING ", platesti doar produsul, transportul este gratuit.

2 răspunsuri:
| AnimeAnnDRa a răspuns:

Hey in primul rand.
Dureaza in functie de unde vine, la fel si costul. daca-i din Japan, dureaza cam o luna.Pretul nu-l stiu pentru ca ti-l spune la produsul pe care vrei sa-l cumperi

| erticy explică (pentru AnimeAnnDRa):

NU din Japonia vinde din America (SUA) si vreau sa imi iau astea :
Sony MDRXB800 Extra Bass Over The Head 50mm Driver Headphone, Black by Sony :http://www.amazon.com/gp/product/B009A7BP3U/ref=ox_sc_sfl_title_1? ie=UTF8&psc=1&smid=A2XONGDFX8V1HA cat m-ar costa trasportul si in cat timp si cum platesc dau funda