| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa cumpar ceva de pe ebay din china, obiectul respectiv e 10 dolari si zice ca transportul pana in Romania e 1 dolar, sunt curios daca chiar asa e si daca il primesc acasa sua la vama, deoarece am auzit undeva ca il primesti doar la vama... FUNDA

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

La vama!

| anonim_4396 explică (pentru K0sti):

Ok, si la vama merg eu dupa el sau exista un serviciu de curierat care se ocupa el contracost?

| K0sti a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu, cu buletinul!

| anonim_4396 explică (pentru K0sti):

Ok, si il aduce la ce punct vamal vreau eu sau?

| K0sti a răspuns (pentru anonim_4396):

Aia nu stiu! Probabil ca in functie de adresa destinatarului, catre cel mai apropiat punct vamal!

5 răspunsuri:
| coolboy22 a răspuns:

Il primesti la vama si tot acolo te vei duce cu buletinul, factura (extras bancar /paypal) si avizul primit acasa prin posta.