| xXAnnoyingOrangeXx a întrebat:

Vreau să cumpar ceva de pe net, dar cand încerc sa imi fac cont la un moment dat ma intreaba orasul, ce fac daca eu stau intr-o comuna, scriu comuna in loc la oras?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Da dacă formularul permite, sau alegi orașul cel mai apropiat

| FlorinMike a răspuns:

Da, scrii comuna sau îi suni pe cei de la site sã te informeze în legãturã cu comanda și tot

| darrio2007 a răspuns:

Unele site-uri iti cer numele orasului resedinta de judet apoi localitatea in care locuiesti. Incearca si asta.