| DomnulMuratura99 a întrebat:

Vreau sa cumpar un telefon in rate de la altex dar nu am card de credit, pot sa platesc si ratele lunar la magazinul din oras?

4 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Nu recomand Altex. Sunt cam tepari.

| ChiarEu2 a răspuns:

Ca să poți cumpăra un produs în rate trebuie să fii angajat cu carte de muncă.

| nitromonkey88 a răspuns:

Da, la Altex exista plata in rate. Scrie si pe site, cred ca poti plati lunar timpde un an sau 2, nu stiu exact.

| Kiduuxz a răspuns:

Cel mai sigur ar fi sa intrebati pe cineva din magazin. Va pot oferi toate detaliile de care aveti nevoie. happy