| JamesWatson a întrebat:

Vreau să îmi comand aceasta pereche de adidasi
https://www.bravosport.ro/......rbati.html
Eu port in general 43.
Dar am citit pe unele siteuri si scrie ca iti recomanda sa iti iei cu o mărime mai mare.
Voi ce părere aveți?
V-ati comandat vreodata aceasta pereche?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| shrink a răspuns:

Daca porti 43, ia ti 43. firmele bune respecta 100% calitatea si marimea

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Stifturi laughing nike air max cei mai buni sunt modelu 2009 asa se numesc, hai sa zicem ca si aia 2010 is ok, dar modelul 2009 is cei mai buni si apreciati de f multi, motiv pentru care modelul respectiv se fabrica si acum.Eu am 3 perechi Nike Air max 2009 luati in 2009, apoi in 2011 si 2017, culori diferite.
Restu mi se par niste stifturi,am probat,dar astia is singurii ce mi-au placut
Dar acum depinde de fiecare ce gusturi are.Ce zic eu is si de oras,merge la orice fel de pantalon,merge si sa alergi cu ei si ce mi-a placut f mult la acest model, este ca stau asa cum ii vezi noi in magazin, adica nu se latesc dupa cei porti. Daca stii despre ce vorbesc, dupa ce porti ceva timp pantofii, se latesc se fac lopatari laughing mai ales la cei cu piciorul mai lat.
Ei acest model de Nike asa raman ca din fabrica, dar si pretul e cel mai mare din toti pantofii facuti de nike 160 $.Eu is f pretentios la haine, la pantofi, probez si nu cumpar rapid, deci daca am 3 perechi din acelasi model inseamna ca pentru mine is f ok.