Întrebare recomandată | Culturism69 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar Casti Beats by Dr.Dre.
Si nu cunosc diferenta intre toate astea : "Solo Hd", "Pro" "Mxr", " Studio"
Imi puteti explica diferentele astea? Sa stiu ce sa cumpar >:
P.S : ( As vrea sa ascult mai mult la telefon ( Samsung galaxy s3 ) si la, laptop cateodata )

Răspuns Câştigător
| palpAbil1real a răspuns:

Pai cele Solo Hd ai putea sa le iei pentru telefon in mod special! Pro inseamna ca sunt niste casti profesionale cu un sunet mult mai performant in special pentru PC. Cele mxr daca nu ma insel pot fi cumva reglate ca bass, treble, etc si de obicei sunt folosite de dj; iar cele Studio (dupa cum suna si numele) sunt facute special pentru cei ce trag piese in studio cu un suntet stereo mult mai performant ce separa sunete casca dreapta si casca stanga si in acelasi timp le imbina. Le poti folosi si pe acestea la telefon. Acestea sunt cu adevarat casti. Daca esti fan muzica si simti cu adevarat sunetul ai sa vezi ca daca iti pui casca dreapta pe urechea stanga si invers sunetul va fi altul si nu la fel de bunwinking

| Culturism69 explică (pentru palpAbil1real):

Mersii frumos.

| palpAbil1real a răspuns (pentru Culturism69):

Pentru putinwinking