| MariaRawr a întrebat:

Vreau sa imi cumpar de craciun.(parinti), un apple ipod touch screen 2 generation (8 gb). Cat costa in lei?

Răspuns Câştigător
| G a răspuns:

Aaaaa nu cred ca se mai comercializeaza ipod touch'uri din generatiile I si II. pretul ipodului din generatia curenta (a 4a) de 8 GB e de 1095 lei. cele din generatiile trecute sigur sunt mai ieftine ca nu au la fel de multe facilitati.
am mai gasit itouch din a 3a generatie, lansat in 2009: http://store.apcom.ro/ipodtouch8gbhusaartwizzcadou-p-759.html dupa cum ziceam, e mai ieftin, costa 886 lei.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sexycutza a răspuns:

147 dolari 8GB si 179 dolari 16 GB