| Mihai_3714 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o geaca din piele la pretul de maxim 240 lei si a-si vrea sa imi recomandati sau sa imi spuneti care sunt cele mai bune firme unde pot sa gasesc o geaca la moda big grin si magazinul unde de afla happy.
si fetele poate sa imi recomande ca lor trebuie sa le placa nu mie rolling on the floor ( glm)

funda si mersi happy

3 răspunsuri:
| tisha_5867 a răspuns:

Uite aici o geaca misti, dar nu e din piele, la pretul asta care vrei sa il dai tu nu stiu daca ai sa gasesti.
http://SPAM/34mxhqj - laredoute

| lemmon a răspuns:

Terranova, sunt foarte bune, rezistente. eu de acolo am luat si e ok.

| SweetBaby98 a răspuns:

Am doua vezi pe google(scrie asa )Otto si altul www.bonprix.com sau ro. Sunt niste haine suuper.