| Glooring a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o orga.

Ce orga mi-ati sugera sa cumpar?

PS: sa nu depaseasca 500$

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cele mai bune orgi sunt de departe Yamaha, japonezii sunt artiști, si crede mă ca stiu ce zic, am avut Yamaha. E sculă, dar acum depinde ce bani ai ca sa ti cumperi asa ceva, ca sunt scumpe, asta daca nu ai rude in Germania sa ti trimită ei.

| Glooring explică (pentru CristiDinBucuresti):

M-am uitat pe mai multe forumuri, si aproape majoritatea spuneau ca dintre brand-urile Yamaha si Casio, Casio ar fi mai bun.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Glooring):

Ok, eu ti am zis care e bună din punctul meu de vedere, tu poti alege ce doresti. Numai bine.

| Niku19 a răspuns:

Nu o sa iti recomand o orga anume dar recomand brandurile Roland si Korg. Asta daca vrei sa fi lautar.